Logo

Секція "Дитячий дайвінг"

Дитячий дайвінг

Щоб займатися дайвінгом – треба навчитись і чудово, якщо є можливість зробити це в молодому віці. Діти під час навчання дайвінгу виявляються часом набагато вправніші за дорослих. Притаманні дітям гострота сприйняття, відсутність страху і готовність вивчати все нове відкривають безмежні можливості перед юними дайверами.

Дитячий дайвінг – це не зовсім те саме, що дайвінг для дорослих. Дитячий організм тільки формується, а ще дітям складніше себе контролювати. Під керівництвом досвідчених інструкторів навчання перетворюється в процес виховання особистих якостей, взаємодію з колективом, долання перешкод, набуття самостійності. Інструктор допомагає юному дайверу познайомитись з підводним світом і контролює процес навчання від першого занурення до впевненого освоєння плавання з аквалангом. Під час навчання враховуються тонкощі дитячої психології, а вправи підібрані таким чином, щоб вони і відповідали віковим можливостям, і розвивали дитячий організм. Тоді все в радість, і тренування, і робота зі спорядженням, і вивчення теорії. Важливо, щоб процес навчання був як гра. Адже саме гра є природною для дитини формою навчання. Не слід забувати й про фізіологічні особливості дитячого організму. Плавання та фізичні вправи у воді дуже корисно впливають на організм і формування всіх його систем. Вода, крім загальнозміцнюючої дії, впливає на підсилення імунітету. Дуже корисні для дітей вправи з плавання в ластах, використання дихальної трубки позитивно впливає на дихальну систему. Однак, підкорювати дайвінг бажано з 10 років. До цього віку можна спробувати плавання по поверхні в спорядженні, навіть робити невеликі занурення, але не глибше 2 метрів. Таку практику можна починати з 8-9 років. Для дітей існують певні обмеження по глибині, так у віці 8-10 років максимально допустима глибина сягає 2 метрів, 10-12 років – 5 метрів, 12-14 років – 10 метрів.

Віднедавна дайвінг набув і спортивного статусу. Молодий вид спорту – спортивний дайвінг – видовищне і азартне заняття.

Клуб підводного плавання «СКУБА ЛЕВ» та Федерація підводного спорту Львівської області оголошує набір дітей (хлопчиків та дівчаток) з 9 років в секцію Дитячий дайвінг зі спортивним нахилом. Заняття в секції поєднують вивчення основ класичного дайвінгу і тренування зі спортивних дисциплін. Вправне володіння спорядженням і своїм тілом, розуміння фізіологічних особливостей перебування під водою — ось що дають тренування в секції дитячого дайвінгу, а також будуть тільки в допомогу при справжніх зануреннях в морі.

У CMAS запроваджено міжнародну сертифікацію дитячого дайвінгу. Існують три рівні сертифікації:
-- «Бронзовий дельфін» вік 8-10 років, максимально допустима глибина до 2 метрів;
-- «Срібний дельфін» вік 10-12 років, до 5 метрів;
-- «Золотий дельфін» вік 12-14 років, до 10 метрів.
Сертифікація відбувається при відвідуванні секції Дитячий дайвінг при клубі, терміном не менше 1 року.

У Львові немає моря, прозорих озер чи річок, але є можливість навчитись грамотно та безпечно пірнати з аквалангом, підтримувати здобуті навички, вдосконалювати спортивну майстерність, отримати нові знання. І все це в басейні аквапарку «Пляж» у клубі підводного плавання «СКУБА ЛЕВ».

Більш детальна інформація за тел.: 067 996 95 76 та на рецепції Аквапарку «Пляж»