Logo

Про дайвінг клуб "СКУБА ЛЕВ"

Про дайвінг клуб "СКУБА Лев"

В усі часи людство прагнуло зазирнути під воду з метою дослідження, будівництва мостів, ремонту своїх кораблів та для знищення ворожих, та і просто за для цікавості. Ще Леонардо да Вінчі шукав можливості проникнення людини у підводну стихію, в якості ємкості для повітря, запропонувавши використати міхур з-під вина. З того часу багато винахідників та науковців намагались створити пристрій який дозволив би людині довший час знаходитись під водою.

Cousteau

Але більш менш реальні спроби у підводній діяльності почали здійснюватись лише з початку 19 сторіччя, а вже у 20-му ст. людство почало освоювати підводний світ стрімкими кроками. Та усі досягнення та розробки були доступні лише військовим та спеціальним службам та й спорядження було досить громіздким та небезпечним і вимагало багато технічних та людських ресурсів.

Справжня революція у підводній діяльності відбулася у1943 році коли французи Жак Ів Кусто (ще нікому не відомий морський лейтенант) та Еміль Ганьян (інженер газової компанії) сконструювали регулятор, який міг подавати повітря на потребу пловця, та з’єднали його з балоном із стисненим повітрям і назвали цю конструкцію акваланг Aqua Lung (підводна легеня). А вже у 1946 р у Франції розпочалося комерційне виробництво акваланга.

З цього часу почалося масове захоплення підводним плаванням, а так як акваланг відтепер міг купити хто завгодно постала нагальна потреба убезпечити це цікаве заняття. Так у 1959 р була заснована Всесвітня Конфедерація Підводної Діяльності CMAS першим президентом якої став звичайно ж найвідоміший дайвер світу Жак Ів Кусто. CMAS першою розробила та впровадила програму навчання любительського дайвінгу, систематизувала знання та вміння необхідні для безпечного заняття підводним плаванням. На сьогоднішній день CMAS являється найбільшою системою підводників-любителів у світі, яка включає в себе понад сто національних федерацій і контролює всі види підводної діяльності: навчання, різноманітні види спорту, наукові дослідження, фото та відео зйомку та інші сфери.

В Україні CMAS представляє Федерація підводного спорту та підводної діяльності України. На відміну від інших систем навчання підводному плаванню, це офіційно зареестрована організація під патронатом Міністерства молоді та спорту України.

ScubaLev

Клуб підводного плавання «СКУБА ЛЕВ», який являється членом Федерації підводного спорту та підводної діяльності України, є першою Міжнародною школою підводного плавання CMAS у Західному регіоні з 2001 року проводить навчання з подальшою видачею сертифікату міжнародного зразка. Сертифікати CMAS всіх ступенів визнаються іншими системами і федераціями а також являються свідченням знань людини правил поведінки на воді і під водою, та техніки безпеки. Приїжджаючи з таким документом в будь-який цивілізований підводний центр і бажаючи зануритись, вам не потрібно доводити свої вміння і які за складністю занурення вам доступні. За Вас це робить сертифікат.

Звичайно Ви навчаєтесь дайвінгу для того щоб пірнати, а пірнати цікаво у компанії хоча б знайомих людей, адже вирушаючи у поїздку Ви не знаходитесь під водою 24 години, виходить що чим цікавіша та згуртованіша компанія тим цікавіша буде Ваша подорож. Задля цього і був створений Клуб підводного плавання «СКУБА ЛЕВ» який зібрав під своїм прапором понад сто дайверів які спілкуються між собою та приймають участь у підводних експедиціях. Хоча члени нашого клубу різні за віком та професійною діяльністю ми радо приймемо у свої ряди будь-кого лише за умови – потрібно любити дайвінг.

Прєднавшись до нас, Ви отримаєте професійну консультацію по вибору та знижку при придбанні спорядження для підводного плавання та підводного полювання, про виїзди Клубу, будь то Шацькі озера чи острови в Тихому океані, Ви дізнаєтесь першими та й просто отримаєте багато нових товаришів та однодумців які завжди радо поділяться своїм досвідом і завжди підтримають Вас у бажанні «змочити зябра».

Хтось прагне гострих відчуттів, бажає відокремитися від усього земного та відчути себе частиною світового океану, когось приваблює відкриття таємниць морських глибин, доторкнутись до історії та минулого. Але безперечно всіх нас об`єднує жага до підводних пригод, подорожей та любов до прекрасного неповторного підводного світу.

ScubaLev