Logo

Навчання дайвінгу у Львові

Навчання дайвінгу у Львові

Де навчають дайвінгу?

На сьогоднішній день у світі існує понад 100 систем навчання підводному плаванню, але лише біля 20 організацій, більш-менш відомі, і видають міжнародні сертифікати які визнаються у всьому світі. Всесвітня конфедерація підводної діяльності CMAS по праву очолює цю двадцятку. Адже CMAS, взявши за основу багаторічні дослідження військових з фізіології та впливу підводного середовища на організм людини, розробила концепцію та форму навчання рекреаційного дайвінгу. До речі програма навчання постійно вдосконалюється, зважаючи на дослідження вчених-медиків та новітні розробки інженерів в галузі спорядження для підводного плавання.

Всесвітня конфедерація підводної діяльності CMAS співпрацює лише з національними федераціями. В Україні єдиним представником є Федерація підводного спорту та підводної діяльності України, колективним членом якої є Федерація підводного спорту Львівської області. На її базі працює єдина у Західному регіоні офіційно зареєстрована Міжнародна школа підводного плавання CMAS «СКУБА ЛЕВ»

Співпраця з національною федерацією дозволяє CMAS контролювати якість навчання у школах підводного плавання, також проводиться регулярна, що п’ять років, переатестація інструкторів.

ДОСТУПНІСТЬ, ЯКІСТЬ навчання та БЕЗПЕКА дайвінгу ось наше гасло. Досвідчений інструктор відповість на всі запитання які виникнуть в процесі навчання. Всі учні забезпечуються посібниками та відео матеріалами а також сучасним спорядженням для підводного плавання.

Програма CMAS включає три рівня навчання дайвінгу:

Дайвер CMAS однієї зірки

Це базовий курс дайвінгу, що дає основи знань фізики, фізіології занурень і впливу водного середовища на людину. Цей курс включає 10 теоретичних і 10 практичних занять.

На практичних заняттях вивчаються методи управління спорядженням і своїм тілом під водою. Курсант вчитися виходити зі складних ситуацій, таких як: звільнення маски від води на глибині, усунення судом м’язів, дії при закінченні повітря в балоні, допомога напарникові, і т.п.

Ось тут можна ознайомитись з програмою навчання курсу Дайвер CMAS 1*

Наприкінці навчання учневі присвоюється кваліфікація «Дайвер однієї зірки» і видається міжнародний сертифікат і паспорт підводного плавця з журналом занурень.

За визначенням Стандартів CMAS дайвер однієї зірки – це дайвер, навчений безпечно і правильно користуватися всім підводним спорядженням на відкритій воді і в спеціальній закритій тренувальній акваторії, і готовий до занурення у відкритій воді в супроводі досвідченого напарника. Йому рекомендується занурюватися в простих умовах на глибину не більше 20 метрів.

Дайвером однієї зірки може стати будь-яка здорова людина у віці не молодше 14 років. Сертифікат дайвера однієї зірки є безстроковим.

Дайвер CMAS дві зірки

Однак не завжди в акваторіях занурень можуть бути ідеальні умови. Хвилювання водної поверхні, течії, обмеження видимості вимагають від дайвера певної підготовки. Він повинен знати, як діяти в тих чи інших обставинах. Керівник занурення вправі відмовити дайверу однієї зірки в зануренні в складних умовах, враховуючи його досвід і кваліфікацію. Курс дайвера дві зірки допоможе людині подолати ці перепони і дасть можливість занурюватися у складі будь-якої групи дайверів на максимально дозволені глибини.

За стандартами CMAS дайвер дві зірки – це підводний плавець який отримав деякий досвід при зануреннях на відкритій воді та готовий до парних занурень з дайвером свого або більш високого рівня.

Курс більш розширено вивчає фізіологію дайвінгу, методи надання першої медичної допомоги, аспекти та особливості занурень у різних за складністю умовах, планування та організацію занурень.

Дайвер CMAS три зірки

За стандартами CMAS дайвер три зірки – це повністю навчений, досвідчений та відповідальний дайвер, який має право керувати підводними зануреннями дайверів будь-якого рівня на відкритій воді.

По закінченню курсу дайвер отримує широкий спектр знань, який дозволяє розпочати професійну кар’єру у сфері дайвінгу, стати помічником інструктора.

Після закінчення курсу навчання видається міжнародний сертифікат CMAS.

Також у нас Ви можете пройти курс NITROX, який дозволяє проводити занурення на повітрі, збагаченому киснем, з видачею міжнародного сертифікату, та курс Підводний мисливець з отриманням сертифікату вітчизняного взірця.

В клубі підводного плавання «СКУБА ЛЕВ» Ви можете пройти усі ступені навчання та підвищити свою кваліфікацію дайвера.

Заняття з дайвінгу проходять у Львівському аквапарку “Пляж”. Досвідчений інструктор відповість на всі запитання які виникнуть в процесі навчання. Всі учні забезпечуються посібниками та відео матеріалами а також сучасним спорядженням для підводного плавання.

Відмінністю від інших систем навчання є те , що під час практичних занять пропонується плавальна підготовка, після якої дайвер в кінці навчання зможе проплисти 500м по поверхні в ластах та пронирнути на затримці дихання 20м. Підводні вправи з аквалангом проводяться в динаміці, що дає можливість наблизити навчання до реальних умов дайвінгу. Вправи, які виконуються під час практичних занять у басейні, розраховані на різні непередбачувані ситуації, можливі під час занять підводним плаванням. Усі дайвери забезпечуються навчальними матеріалами та сучасним спорядженням. Можливі різні форми занять, як індивідуальні, так і групові.