Logo

Що таке скуба дайвінг або рекреаційний дайвінг.

Рекреаційний дайвінг – це дайвінг, яким займаються підводні плавці любителі для власного задоволення та відпочинку (виконанням будь-яких робіт під водою займаються професійні водолази).

Щоб займатись скуба дайвінгом, так ще любительський дайвінг називають у світі, достатньо пройти навчання на міжнародний сертифікат Дайвер CMAS 1* в найближчому до вас дайвінг клубі.

Любительський дайвінг, якщо можна так сказати, проходить за трьома сценаріями:

  • Інтро дайвінг /intro diving/
  • Дейлі дайвінг /daily diving/
  • Дайвінг сафарі /diving safari/

Що таке інтро дайвінг?

Інторо дайвінг по простому можна описати так: ідете на якомусь курорті по якійсь набережній, бачите якусь людину біля балону, пропонуючу разове занурення з аквалангом за певну суму. Якщо зголоситесь на цю пригоду тоді після, десь приблизно, півгодинного інструктажу вас швиденько та не глибоко занурять під воду покажуть пару рибок і винирнуть назад. Ми ж пам’ятаємо – короткий інструктаж, купа таких самих відпочивальників навряд чи можна розраховувати на більше. Спробуйте краще дейлі дайвінг.

Плюси: ви нарешті занурились під воду

Мінуси: можна напоротись на не дуже відповідального інструктора, отримати не зовсім приємні враження

Як проходить дейлі дайвінг?

Дейлі дайвінг – вже цікавіше, за умови проходження початкової підготовки, той самий міжнародний рівень Дайвер CMAS 1*. Тоді, маючи міжнародний сертифікат, прийшовши в дайвінг центр можете розраховувати на більш менш пристойний дайвінг від одного дня і більше. Вас зранку від готелю чекає трансфер до порту, завантажуєтесь на човник, разом із такими самими як ви а людей може бути багато серед бажаючих можуть бути не тільки сертифіковані драйвери а й інтро, яких дайв-центр планує булькати, їх родичі, діти всі на купу. Звичайно, краще взяти однодумців і толкового інструктора, який буде вирішувати питання з дайв центром, супроводжувати вас під водою, але тоді вже відправляйтесь у дайвінг сафарі.

Плюси: на дейлі-боті є можливість достатися місць, які не доступні коли пірнаєш біля берега

Мінуси: трансфер від готелю й назад буває затягується на години, компанія на дейлі-боті може трапитися різна

Дайвінг сафарі, що це?

Дайвінг сафарі – найкраще, на наш суб’єктивний погляд, а ви можете йому довіряти, адже ниряємо ми вже давненько, це найкраще в дайв-індустрії. Ну посудіть самі прилітаєте на курорт, грузитесь на 5-ти 4-рьох зіркову яхту, йдете в море на 7-10 днів. Уявіть собі пірнаєте, харчуєтесь, відпочиваєте, засмагаєте, спілкуєтесь потім знов пірнаєте, знов відпочиваєте... так пролітає, саме пролітає, ваш відпочинок повний вражень, в голові не лишається думок про життєві негаразди - море вас повністю очищує від буденності і заряджає позитивною енергією

Плюси: не витрачаєте кожного дня час на трансфер, на сафарійній яхті попадаєте в такі місця - «не витоптані» дайверами, кухня на сафарі не гірша, а буває краща ніж в готелі, живете на комфортабельній яхті з кондиціонерами, сан-деком, баром - всім необхідним для відпочинку

Мінуси: а мінусів немає)))

Так виглядає середньостатистична яхта для дайвінг сафарі

Тож вирішуйте та вперед під воду за пригодами.
А якщо хочете з нами, тоді
дзвоніть +380679969579 - Ігор - інструктор CMAS 2*
пишіть: scubalev.lviv@gmail.com
facebook.com/scubalev