Logo

Дайвінг сафарі Єгипет

Дайвінг сафарі Сент-Джонс 4-11 квітня 2019.

Дайвінг Єгипет, Сент-Джонс, Червоне море 4-11 квітня 2019. Група зі Львова!

Клуб підводного плавання «СКУБА ЛЕВ» запрошує в дайвінг сафарі, яке відбудеться 4 - 11 квітня 2019 на комфортабельній яхті Golden Dolphin III за маршрутом Далекий Південь Червоного моря - Сент-Джонс. Виліт зі Львова. Порт виходу - Порт Галеб.

Golden Dolphin III

golden_dolphin

Яхта побудована в 2008 році(37м / 8м), пройшла капітальну реновацію, має унікальну особливість: всі каюти розташовані на головній і верхній палубі. Може приймати на борту до 20-ти гостей в сучасних комфортабельних і світлих каютах а німецький менеджмент забезпечує першокласний сервіс.

golden_dolphin_salon
golden_dolphin_salon

На нижній палубі розташовані просторі салон і ресторан. У салоні зручні м'які дивани, тут буде приємно розслабиться між зануреннями також до ваших послуг - бар.

golden_dolphin_cabin
golden_dolphin_cabin

На головній палубі розташовані 6 кают Standard Twin з роздільними односпальними ліжками. На верхній палубі: 2 каюти Double з двоспальним ліжком і 2 каюти Standard Twin з роздільними ліжками.

golden_dolphin_sun_deck
golden_dolphin_dive_deck

Вдень на сан-деку ви можете насолоджуватися теплим сонцем Єгипту, а ввечері відпочивати і спостерігати як сонце повільно ховається в водах Червоного моря.
На просторому дайв-деку є все необхідне для підготовки до занурення і для зберігання дайверській спорядження.

Ви можете здійснити віртуальний тур по яхті Golden Dolphin III, перейшовши по цьому посиланню.

Маршрут Південь - Сент-Джонс

Дайвінг-сафарі за цим маршрутом є своєрідною візитною карткою Півдня Червоного моря. Він зібрав у собі найкращі і найвідоміші дайв-сайти, що підкорюють серця дайверів незайманими кораловими рифами, неповторними краєвидами і великою кількістю морських мешканців.

Острови Сент-Джонс являють собою велику колекцію невеликих і найвіддаленіших рифів для занурень в Червоному морі. Ви відвідаєте печери з оригінальною системою лабіринтів , вузькими проходами і закутками . Побуваєте в підводному лісі, в якому дуже багато коралових дерев різної висоти і забарвлення. Їх оточують сотні скляних риб і своїм хаотичним рухом створюють ефект листя, що колишуться на вітрі.

red_sea_diving_safari_map

«Скажені мілини» або рифи Ф'юрі Шоалс дуже цікаві для вивчення. Це, перш за все, рифи: Абу Галавіт, Шааб Клаудіо, Шааб Малахі, Шааб Максур, Шааб Сатайя.

diving_safari_2019

Занурення на Шааб Клаудіо запам'ятаються Вам неглибокими печерами (на 5-10 м), які висвітлює сонячне світло. Довгі промені, проникаючи крізь отвори рифа, переломлюються в блакитній воді, створюючи неповторний малюнок на коралах. За одне занурення можна пройти всю систему печер, при цьому зустріти рибу – папугу і скатів,  наполеонів і черепах, луціан і барбульок. На західній стороні рифа розкинувся шикарний кораловий сад де ростуть актинії з рибами - клоунами

Незабутнє видовище подарують коралові сади рифа Абу Галавіт, розташовані у формі амфітеатру. Тут знаходяться залишки затонулого в 1943 році китайського буксира Тінстін . Він виглядає як справжній риф, покритий різнобарвною кораловою ковдрою. Усередині корабель переповнений скляними рибами, які вночі загадковим чином кудись зникають.

Шааб Шарм являє собою могутню підводну гору з овальною вершиною , повністю підкорену коралами. Від її вершини на 50 м вниз йдуть круті стіни , і тільки з східного боку є плато ( 15 - 30м) . Часті гості - довгокрилі і шовковисті акули , великі черепахи , коралові риби , тунці й барракуди .

Піщаний острів Ваді Гімал оточує потужний прибережний риф, до якого припливають дельфіни, джекфіш і тунці. Серед жовтих твердих коралів і зелених м'яких коралів живуть риби -ангели і риби- метелики, черепахи, на піщаному дні - скати.

diving_safari_2019
diving_safari_2019

Риф Гота Кебір - великий риф, відомий тунелями і південним плато, де часто зустрічаються джекфіш, сотні скляних риб.

Гота Сорайя по праву заслужено вважається таким місцем, де можливий один з кращих дайвів Червоного моря, з ярами, навісами в рифової стінці. Занурення відбуваються у супроводі шкіл скляних риб, луціан, сірих рифових акул, акул - молотів.

Додаткова інформація тел/viber: +38 067 996 95 79
e-mail: scubalev.lviv@gmail.com